انتخاب قالب درست برای تولید یک قطعه ی پلاستوفوم ( یونولیت ) بسیار مهم و حیاتی است  . قالب های پلاستوفوم نقش محوری در کیفیت , دقت و بهره وری محصول نهایی دارند . برای ساخت یک قالب درست و کارا مواردی مانند جنس قالب , طراحی قالب , تعداد کویته , قابلیت رسانایی حرارتی , هزینه ی قالب , تخصص قالب ساز و بسیاری موارد دیگر باید در نظر گرفته شود .

شرکت لانگ ول با داشتن سایت تولید قالب های تخصصی پلاستوفوم می تواند قالب های با کیفیت و مقرون به صرفه ای را برای استفاده در دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید پلاستوفوم طراحی و عرضه کند .

  • قالبEPS از مواد آلومینیومی با کیفیت بالا ساخته شده است و قاب قالب توسط پروفیل آلیاژ آلومینیوم اکسترود شده قوی و با ماندگاری طولانی ساخته شده است .
  • تمام قالب های EPS توسط دستگاه های CNC پردازش نهایی می شوند در نتیجه اندازه های قالب بسیار دقیق هستند .
  • تمام حفره ها و هسته ها با پوشش تفلون پوشانده شده اند تا خروج آسان پلاستوفوم از قالب را تضمین کند .

قالب سیستم گرمایش از کف EPS

سیستم گرمایش از کف EPS یک انتخاب محبوب برای افرادی است که می خواهند خانه های خود را در زمستان گرم کنند. این سیستم از یک سری لوله های عبور آب گرم تشکیل شده است که بر روی یک لایه ی عایق از جنس پلاستوفوم عبور داده می شود  و باعث ایجاد گرمای مطبوعی می شود.

قالب های تولید صفحات شانه تخم مرغی که بعنوان عایق در نصب گرمایش از کف استفاده می شود، بطور کامل توسط CNC  تولید شده و با داشتن روکش تفلون قطعه ی تولیدی حتی در طراحی های با شیب منفی به راحتی از قالب جدا می شود.

قالب کلاه ایمنی فوم EPS

قالب های کلاه ایمنی فوم EPS راهی ایمن و بادوام برای ساخت کلاه ایمنی سفارشی ارائه می دهد. قالب ها یک کپی دقیق از سر ایجاد می کنند و اطمینان حاصل می کنند که کلاه تولید شده با این قالب ها  به راحتی بر روی سر قرار می گیرد.

قالب جعبه ماهی و میوه فوم EPS

قالب جعبه ماهی میوه فوم EPS یک راه آسان برای ساخت جعبه ماهی و میوه ی ساده و زیبا است. این قالب از آلیاژ آلومینیوم مرغوب با روکش تفلون ساخته شده است و برای تولید انواع جعبه های پلاستوفوم مناسب است.

جعبه های میوه ی از جنس پلاستوفوم بسیار سبک و مقاوم هستند و از خراب شدن میوه ها در طول حمل و نقل و نگهداری جلوگیری می کنند. این جعبه ها انتخاب مناسبی برای صادرات هستند.

قالب بلوک  ICF

قالب بلوک ICF برای تولید قطعات ساختمانی بلوک عایق ماندگار ICF  مناسب هستند. ساخت  این قالب ها به دلیل عمق نسبتا زیادی که دارند و در مواردی نیاز به افزودن  قطعه ی پلاستیکی در زمان تولید آن وجود دارد، از حساسیت خاصی برخوردار است.

ما می توانیم با استفاده از دستگاههای پیشرفته و دانش فنی بالا به شما اطمینان دهیم قالب تولید شده دارای کیفیتی کاملا مشابه طراحی انجام شده خواهد بود.

قالب نگهدارنده کفش EPS

قالب نگهدارنده کفش EPS یک ابزار جدید و ابتکاری است که می توان از آن برای تولید نگهدارنده ی کفش استفاده کرد . این قالب از آلیاژ آلومینیوم مرغوب با روکش تفلون ساخته شده و به راحتی قابل استفاده است .